ERBAA OTO TAMİR

Oto Servis, Oto Elektrik, Oto Çekici, Araç Bakım Servisi

 

Uzman personelimiz ile karşılaşılan sorunlara farklı onarım çözümleri sunabiliyoruz. Sizleri düşünerek hareket ediyoruz. Kaliteden taviz vermeyen anlayışımızla her daim yanınızdayız.

Erbaa Oto Tamir, Oto Servis, Oto Elektrik, Oto Çekici, Araç Bakım Servisi altyapısını teknolojik gelişmelere paralel olarak geliştirmiş ve geliştirmeye devam etmektedir. Güven esaslı ve çözüm odaklı yaklaşımımız bizi rakip ve rakiplerimizden ayıran en temel niteliğimizdir. Markalaşmada müşteri memnuniyetini baz alan kaliteli hizmet yaklaşımını benimseriz. Taahhütlerimizi zamanında ve en doğru şekilde yerine getirmek prensibimiz olmuştur

YAPTIĞIMIZ İŞLER

  • Erbaa Oto Tamir
  • Erbaa Oto Servis
  • Erbaa Oto Elektrik
  • Erbaa Oto Bakım Servisi
%
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
GÜNLÜK TAMİR EDİLEN ARABALAR
LASTİKLER BİR YIL TAMİR EDİLMİŞTİR
SIKILMIŞ CİVATALAR

ERBAA OTO TAMİR GENEL BAKIŞ

Erbaa oto tamir olarak Yağ değişiminden motor değişimine kadar her konuda size yardımcı olabiliriz. Her türlü marka araçlarda her türlü sorunu çözebiliriz.

Şanzıman Tamiri

Otomatik şanzıman arızasında, mekanik parçalar arıza sebebiyse bu parçaların değişimi yapılır. Arıza elektronik parçalarda ise sorunun yazılımsal mı yoksa donanımsal mı olduğu araştırılıp ona uygun bir tamir / değişim işlemi uygulanmaktadır.

Alt Takım Tamiri

Bunlar ön takım ve arka takımların kontrolleridir. Aracın altını doğru bir şekilde inceleyebilmek için oto liftiyle araç askıya alınır. Bundan sonra ise ilk aşamada ön takım elemanları olan ve bilgisayarlı ayar yapmaya imkân tanıyan rot ve dingil ayarlarının kontrolleri uzman ekiplerimiz tarafından gerçekleştirilir.

Motor Tamiri

Motor tamiri halk arasında rektifiye işlemi olarak bilinmektedir. Bu hizmet motorun aldığı tüm işlemleri kapsamaktadır. Motor tamir işleminde motor ayrıntılı bir şekilde kontrol edilerek yeniden hayata döndürülmektedir. Motor bloğu ve silindir kapağı temizlenir.

Arka Torsiyon Tamiri

Testislerin kendi etraflarında dönmeleriyle oluşan torsiyon sorunu, kısırlık ve testis kaybı gibi ciddi sağlık sorunlarına yol açabilir. 25 yaş altındaki erkeklerde 1/160 oranında karşılaşılan testis torsiyonu, kısa sürede müdahale edilmesi gereken acil ürolojik durumlardan biridir.

Fren Bakımları

Aracın fren sisteminde, fren balatalarının fren disklerine sürtünmesi sonucu diskler zorlanır. Bu durumda araç üreticisi tarafından belirlenen minimum kalınlığa ulaştıklarında fren disklerinin değiştirilmesi gerekir. Aracın kullanımına bağlı olarak ortalama 80.000 ile 100.000 kilometrede disk değişimi önerilir.

Radyatör Tamiri

Otomobillerin su soğutma sisteminde çok önemli bir konuma sahip olan radyatör, zamanla; eskir, delinir, tıkanır ve görevini yerine getiremez. Bu durumda değişimi gerekir. Komple metal gövdeye sahip radyatörlerin tamiri mümkünken; yeni tip radyatörler tamir edilemez.

© Copyright 2023 Erbaa Oto Tamir, Oto Servis, Oto Elektrik, Oto Çekici, Araç Bakım Servisi – 2023. Her hakkı saklıdır by KajuMedya Danışmanlık
erbaa oto tamir, oto tamir, çatlak cam tamiri, oto tamirci, oto tamircisi, cam çatlak tamiri, oto cam tamiri, oto beyin tamiri, araba tamiri, en yakın oto tamircisi, oto koltuk tamiri,